2. kārtas tirdzniecība - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sales02. kārtas tirdzniecība

Izraēlas uzņēmums ELECTRA Group tirpina iespaidīgo būvniecības plānu un uzsāk 2. kārtas dzīvokļu tirdzniecību Deglava Gleznotāju rezidencē Rīgā, Pļavnieku apkaimē. Pēc veiksmīgās pirmās kārtas, kurā vien 8 mēnešu laikā tika pilnībā izpārdoti piedāvātie dzīvokļi, 2. kārtas tirdzniecībā tiks piedāvāti jauni 142 vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi nākamajās 2 projekta mājās.

Nākamā posma 2 māju buvniecība ir plānota uzsākt šī gada rudenī, taču ņemot vērā iedzīvotāju lielo pieprasījumu pēc dzīvokļiem jaunajos projektos, uzņēmums ir uzsācis dzīvokļu rezervāciju jaunajās mājās. Kopā būvniecībā uzņēmums plāno investēt aptuveni 12 miljonus eiro.

Vienlaicīgi ar otrās tirdzniecības kārtas uzsākšanu, tiek pabeigtas pirmās divas mājas, tāpēc jau tagad cilvēkiem ir iespēja apskatīt demo dzīvokļus. Deglava Gleznotāju rezidences kompleksā kopumā tiek plānotas 6 mājas. Tagad uzņēmums piedāvās 142 jaunus dzīvokļus 2. tirdzniecības kārtā.

Iedzīvotāju interese par nekustamā īpašuma iegādi ir ļoti liela, taču galvenie pircēji ir vietējie apkaimes iedzīvotāji, kas izvēlas mainīt padomju laiku dzīvokļus uz mūsdienīgiem, mājīgiem un energoefektīviem projektiem. Līdz ar nepastāvīgo ekonomisko situāciju, šāds lēmums par nekustamā īpašuma iegādi garantē patstāvīgus risinājumus.

Projekta arhitekts Uldis Bērziņš min, ka jebkuram jaunajam projektam galvaspilsētā ir jābūt ilgtspējīgam visos tā aspektos, tāpēc Deglava Gleznotāju rezidencē ir ieviesta A klases energoefektivitāte. Mājokļi tiek būvēti tā, lai nākotnē iedzīvotājiem nevajadzētu maksāt lielus rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem – dzīvokļi ir kompakti, bet komunālie risinājumi – moderni.

Projekta attīstītājs ir Izraēlas uzņēmums Electra Group, kas ir starptautisks biznesa līderis ar plašu nekustamo īpašumu portfolio vairāk kā 17 valstīs. Kompānijas prioritāte ir kvalitāte un tas atspoguļojas it visā, tieši tāpēc ir izvēlēti 2 stratēģiski partneri – Tectum Architect un MONUM būvniecības uzņēmums. Projektu plāno pabeigt 2025. gadā.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published.