ATVĒRTO DURVJU DIENA Deglava Gleznotāju rezidencē - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

ATVĒRTO DURVJU DIENA Deglava Gleznotāju rezidencē

Nāc un apskati jauno projektu Pļavniekos! Jau 13.jūnijā (ceturtdien) 14:00-20:00 Deglava Gleznotāju rezidencē – Rīgā, Dravnieku ielā 1 –  notiks jaunā projekta Atvērto durvju diena. 

Aicinām Jūs klātienē apskatīt nekustamā īpašuma demo dzīvokļus, aprunāties ar bankas pārstāvjiem par hipotekārā kredīta iespējām, ieskatīties jauno ēku būvniecībā, kā arī SAŅEMT BONUSU rezervējot dzīvokli.

Apmeklētājiem būs iespēja: 

  • Saņemt īpašo Atvērto durvju dienu BONUSU: auto stāvvieta dāvanā (rezervējot 3/4 istabu dzīvokli 2.kārtas mājokļos), virtuves iekārta 4500eur vērtībā dāvanā (rezervējot 2 istabu dzīvokli 2.kārtas mājokļos);
  • Aprunāties ar Swedbank pārstāvjiem un saņemt īpašu piedāvājumu hipotekārajam kredītam; 
  • Pašiem izstaigāt demo dzīvokļus, koplietojamās telpas; 
  • Apskatīt dzīvokļu plānojumus un izpētīt apdares materiālus;
  • Ieskatīties, kā top 2. un 3. kārtas mājas.

Interesentus aicinām pieteikties līdz 12.jūnijam šeit: https://bit.ly/3OERk2e

Vai sūti pieteikumu uz sales@deglavarezidence.lv

Deglava Gleznotāju rezidences 2.kārtas māju nodošana ekspluatācijā plānota 2024.gada rudenī, kā arī esam uzsākuši ari 3.kārtas mājas būvniecību. Jaunajā projektā iespējams rezervēt studio, 2, 3 vai 4 istabu dzīvokļus, cenas sākot no 2100 eur/m2. Rezidences iedzīvotāji ir īpaši novērtējuši zemos komunālos rēķinus (janvārī 65m2 dzīvoklim vidējā apkures rēķina summa bija vien 50 eur), attīstītu infrastruktūru – visapkārt parki, sabiedriskais transports, veikali, skolas un bērnudārzi, kā arī labiekārtotu vidi – ar bērnu rotaļu laukumiem un privātu stāvlaukumu. Rezidences iedzīvotājiem regulāri tiek organizēti dažādi kopīgi pasākumi un aktivitātes, lai saliedētu kopienu.

“Deglava Gleznotāju rezidences” attīstītājs ir starptautiskā uzņēmuma Electra ltd meituzņēmums Latvijā KSIA Unico, savukārt, projektu būvē SIA MONUM, arhitektu birojs – SIA TECTUM un finansē – AS RIETUMU BANKA 

Share