Deglava Gleznotāju rezidence Pļavniekos nodod pirmās 2 mājas ekspluatācijā! - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Deglava Gleznotāju rezidence Pļavniekos nodod pirmās 2 mājas ekspluatācijā!

IMG_20220909_144015

Deglava Gleznotāju rezidence Pļavniekos nodod pirmās 2 mājas ekspluatācijā!

 

Šodien, 8. septembrī, Deglava Glzenotāju rezidence ir nodevusi pirmās 2 desmit stāvu mājas ekspluatācijā ar 152 jauniem dzīvokļiem. Tas ir viens no lielākajiem šī brīža nekustamo īpašumu projektiem Rīgā. Svarīgi – jau maijā visi piedāvātie dzīvokļi bija rezervēti. Projekta 2 ēkās atradīsies gan dzīvokļi, gan komerctelpas.

Mājas būvniecība tika uzsāka 2020. gadā, kopā ir plānotas 6 desmit stāvu ēkas ar vairāk kā 70 dzīvokļiem katrā mājā. Turpmākajās dienās notiks mājas sadalīšana dzīvokļos un kadastra numuru piešķiršana no Valsts zemes dienesta. Šobrīd tiek plānots, ka visi pirmās kārtas dzīvokļu īpašnieki līdz gada beigām būs ievākušies jaunajās mājās.

Kopuzņēmuma SIA Unico Deglava Gleznotāju rezidences projekta vadītājs Kristaps Lukašinskis min: “Neskatoties uz notikumiem pasaulē un Covid-19 situāciju, kas ietekmēja gan darba spēka resursus būvniecības laikā, gan materiālu piegāžu kavēšanos, projekta nodošanu ekspluatācijā esam izpildījuši plānotajos termiņos. Šis ir milzīgs projekts Rīgā, jo vienlaicīgi tiek nodoti vairāk kā 150 jauni dzīvokļi. Un tiešām prieks, ka ir liels pieprasījums, kas norāda, ka radām ko noderīgu īstajā laikā.”

Jau tagad ir rezervēti 40% no dzīvokļiem otrajā projekta tirdzniecības kārtā. Otrajā kārtā projekts ir paredzējis vairāk 3 un 4 istabu dzīvokļus, ņemot vērā rīdzinieku interesi par plašākām telpām. Šobrīd notiek nākamo 2 māju būvniecības plānošana.

Projektu realizē starptautisks uzņēmums Electra Group, kas plāno investēt 12 miljonus eiro projektā nākamajā kārtā. Projekta būvnieks ir SIA Monum, Latvijā attīstītāju pārstāv uzņēmums Kopuzņēmums SIA Unico. Deglava Gleznotāju rezidences nekustamo īpašumu projekts atrodas Rīgā, Pļavnieku apkaimē.

Share