Deglava Gleznotāju rezidence uzsāk 3. kārtas dzīvokļu tirdzniecību! - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Deglava Gleznotāju rezidence uzsāk 3. kārtas dzīvokļu tirdzniecību!

WhatsApp Image 2024-03-13 at 14.37.26
WhatsApp Image 2024-04-08 at 11.30.41
WhatsApp Image 2024-04-08 at 11.32.26 (2)
WhatsApp Image 2024-04-08 at 11.32.26 (3)

Nekustamo īpašumu projekta Deglava Gleznotāju rezidence komanda uzsāk 3. kārtas dzīvokļu tirdzniecību! Papildus līdz šim pārdotajiem un būvniecībā esošajiem aptuveni 300 dzīvokļiem projektā, kas atrodas Rīgā, Pļavniekos, iepretim Dreiliņu kalnam, jau šobrīd ir uzsākta būvniecība 71 dzīvoklim. Rīdziniekiem jaunajā desmit stāvu mājā būs pieejami studio, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, kas atrodas labiekārtotā un mūsdienīgā teritorijā.

Deglava Gleznotāju rezidences projektā pārdošanas rezultāti ir patiešām iespaidīgi. 1. kārtas 152 dzīvokļi tika izpārdoti 6 mēnešus pirms būvniecības pabeigšanas. Arī 2. kārtas projekta gadījumā, neraugoties uz iepriekšējā gadā notikušo Euribor likmju pieaugumu, plānots pārdot visus dzīvokļus līdz būvniecības noslēgumam. Pieprasījums pēc jauniem dzīvokļiem Rīgas mikrorajonā paliek augsts, tāpēc tika pieņemts lēmums sākt 3. kārtas dzīvokļu būvniecību un pārdošanu. Kopumā Deglava Gleznotāju rezidence ietver 2 desmit stāvu ēkas, kas ir nodotas ekspluatācijā un to dzīvokļi ir pārdoti. Turklāt, šobrīd turpinās 2. kārtas māju būvniecība. 3. kārtas ēkas būvniecības process ir jau sācies, tiek lēsts, ka to varētu pabeigt līdz 2025. gada beigām. Pateicoties efektīvai sadarbībai ar projekta būvniekiem, attīstītājam ir izdevies saglabāt nekustamā īpašuma cenas projekta 2. kārtas līmenī.

Nekustamā īpašuma attīstītāja uzņēmuma KSIA UNICO Izpilddirektors Kristaps Lukašinskis min, ka

Deglava Gleznotāju rezidence ir ilgstošs projekts ar skaidru redzējumu par tās nākotnes virzību un pievienoto vērtību. Trešā kārta tika veidota, ņemot vērā projekta kopējo izaugsmi un pieaugošo pieprasījumu pēc moderniem dzīvokļiem Rīgas pilsētā. Projekta veiksmīgā attīstība ir piesaistījusi investorus un partnerus, kuri izrādīja interesi un uzticēšanos mūsu redzējumam un stratēģijai. Būvniecības trešās kārtas uzsākšana atspoguļo šo uzticību un stiprina mūsu ilgtermiņa attiecības. Mūsu galvenā panākumu atslēga ir stipra un pieredzējusi projekta attīstības komanda, starptautiska prakse, kā arī profesionāla un ilgstoša sadarbība ar partneriem.

Deglava Gleznotāju rezidences attīstītājs ir Izraēlas uzņēmums Electra Group, kuru Latvijā pārstāv meituzņēmums KSIA UNICO, jauno dzīvokļu māju būvē uzņēmums SIA MONUM, projektē arhitektu biroju TECTUM un procesu uzrauga būvuzraudzības uzņēmumu Buvuzraugi.lv, savukārt trešās kārtas finansējums tiek nodrošināts ar AS “Rietumu Banka” palīdzību.

Share