Gleznošanas pikniks - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Gleznošanas pikniks

DSC_0008
DSC_0135
DSC_0141
DSC_0066
29. jūnijā apkaimes bērniem organizējām gleznošanas pikniku, kurā bērniem un jauniešiem vecumā no 11 līdz 14 gadiem bija jāuzglezno darbs ar tematu “Manas mājas”. Labākā darba autoram tiks pasniegts laimests – 300 EUR balva talanta attīstībai.

15 bērni 1 stundas laikā radīja darbus, atspoguļojot – ko tad viņiem īsti nozīmē “mājas”. Gleznošanai tika izmantotas akrila, eļļas, guaša, akvareļu krāsas un pat krītiņi.. Nebija nosacījumu, kādā stilā vai tehnikā būtu jāglezno, tāpēc bērni izpaudās, kā vēlējās. Savukārt, noslēgumā savus darbus bija jāprezentē pārējiem dalībniekiem.

Pasākumu vadīja jautrā Didija, kas ne vien palīdzēja bērniem tehniskos jautājumos, bet arī izklaidēja viesus, kas bija atnākuši atbalstīt bērnus. Konkursa dalībnieki tika cienāti ar īstiem piknika našķiem – cukurvati un ledus dzērienu.

Konkursa dalībnieku darbus vērtēja žurīja – profesionāls mākslas pedagogs, radošās industrijas – reklāmas pārstāvji. Visi darbi tika vērtēti 10 baļļu skalā – tika ņemta vērā bērnu radošā ideja un mākslinieciskais risinājums atbilstoši vecumam.

Ar visaugstāko vidējo atzīmi – 8,5 ballēm tika novērtēts Annas darbs (skatīt bildēs). Anna gleznošanas paletes formā uzgleznoja “savas mājas” dažādās nozīmēs un mērogos, akcentējot kā savas mājas gan Latviju, gan sirdslietas, piemēram, ūdens aktivitātes.

Anna (12 gadi) zīmēšanu ir apguvusi gleznošanas nodarbībās. Par uzvaru konkursā viņa iegūs 300 EUR. Visus darbus varēs apskatīt Deglava Gleznotāju rezidences biroja telpās.

 

 

 

Share