Intervija ar pārdošanas komandu - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Intervija ar pārdošanas komandu

 

Kāpēc Deglava Gleznotāju rezidence ir tik īpašs projekts, ar ko tas atšķiras?

Žanete: Atšķiras pasniegšanas veids. Rezidences pasniedz sevi kā jaunu kvartālu vecajā apbūvē – Pļavnieku apkaimē. Te ir zaļa vide, arī infrastruktūra jau ir attīstīta. Taču, galvenais – cilvēki ir noilgojušies pēc jauniem mājokļiem, kas būvēti šajā gadsimtā, tādējādi – arī atbildīs mūsdienu pilsētnieka vajadzībām.

Oskars: Projekta kopskats nav tikai 4 vai 5 stāvi, tas ir milzīgs komplekss, plašs dzīvojamais kvartāls. Tas noteikti izceļ šo projektu starp citiem.

 

Kas ir dzīvokļu pircējs? Kādi būs rezidences kaimiņi?

Ieva: Te būs visdažādākie iedzīvotāji, tādi, kuri grib uzlabot savu esošo dzīves kvalitāti. Vienistabas studio dzīvokļus izvēlas visbiežāk jaunie speciālisti, kā arī seniori, kuri vēlas nekustamo īpašumu tuvāk saviem radiem. Lielākus dzīvokļus pērk ģimenes pat vairākām paaudzēm. Jaunajiem speciālistiem interesē infrastruktūra, dzīvokļi nedrīkst būt tālu no centra. Ģimenes biežāk jautā par apkārtni – cik tuvu ir skola vai bērnudārzs.

Žanete: Mums nesen vienu dzīvokli nopirka kāda ģimene, blakus nopirka vēl vienu – meitai. Nedaudz jokojāmies, ka būs “nopietna kontrole”. Saprotam, ka patiesībā tas būs ļoti ērti.

Oskars: Ir arī tādi cilvēki, kas iegādājās nekustamo īpašumu pirmajā kārtā, un par to izstāstīja draugiem. Tagad draugi jautā par nekustamā īpašuma iegādes iespējām otrajā kārtā.

 

Kāpēc jūs iesakāt iegādāties dzīvokli tagad?

Žanete: Mēs redzam, ka cenas aug visam, tajā skaitā tās augs arī nekustamajam īpašumam. Uzņēmums, kurš investē projektu – “Electra”, darbojas 17 valstīs, viņiem ir daudzu gadu pieredze šajā nozarē, tāpēc arī nekustamā īpašuma plānošana notiek ļoti pārdomāti. Būvniekiem netrūkst būvmateriālu, jo ir plašs piegādātāju tīkls.

 

Ko visbiežāk jautā klienti, atnākot pie jums uz ofisu?

Maikls: Šobrīd aktuālākie jautājumi ir par apkures rēķiniem, apsaimniekošanas rēķiniem. Tāpat daudzus interesē, kā notiek hipotekārā kredīta saņemšana jaunajiem projektiem. Bet mums ir lieliskas ziņas – mēs sadarbojamies ar lielākajām Latvijas bankām, tāpēc esam panākuši, ka jaunajiem pircējiem bankas piedāvā īpašus kredīta nosacījumus. Par to vairāk lasi šajā jaunumu numurā!

Share