Kāds ir šis jaunais projekts Pļavniekos? - Deglava Rezidence Jaunais projekts Rīgā
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kāds ir šis jaunais projekts Pļavniekos?

Deglava-Rezidence-30
Deglava Gleznotāju rezidence

Tas ir 6 daudzdzīvokļu mājas jaunais projekts ar labiekārtotu pagalmu Rīgā, Pļavniekos, ļoti zaļā lokācijā pretī Dreiliņu kalnam. Rezidence ir izcili piemērota ģimenēm, tepat pagalmā mazie ķipari izbauda bērnību drošā pilsētas vidē, savukārt, vecāki novērtē dzīvokļu plašo plānojumu un izcilo apkaimes lokāciju. Dzīvokļu pircēji ir galvenokārt Pļavnieku un Purvciema apkaimes iedzīvotāji, kas izvēlas mūsdienīgu mājokli.

 

Vieta – Pļavnieki

Projekts atrodas Rīgā, Pļavnieku apkaimē – Dravnieku ielā 1, tieši pretī Dreiliņu kalnam. Lokācija ir izvēlēta tā, lai mājas iekļautos zaļā pilsētas zonā – blakus ir parki, bērnu rotaļu laukumi. Tāpat pāris minūšu gājienā ir Pļavnieku tirgus, veikali. Mūsu iedzīvotāji kā pozitīvu piemēru min – pilsētas infrastruktūru – blakus jaunajam projektam atrodas sabiedriskā transporta pietura, skolas un bērnudārzi.

 

Rezidences ēkas

Rezidences ēkas ir būvētas no mūsdienīgiem energoefektīviem risinājumiem, kā rezultātā iedzīvotājiem ir mazāki komunālo maksājumu rēķini, savukārt ikviens var pielāgot apkuri pēc saviem ieskatiem. Ēku izvietojums ir tāds, lai ikviena dzīvokļa īpašnieka logi pavērtos uz pilsētu, parku vai pagalmu, pašas mājas neaizsedz skatu uz Dreiliņu kalnu.

2 no 6 ēkām šobrīd jau ir uzbūvētas un nodotas ekspluatācijā, šobrīd aktīvi notiek nākamo 2 māju būvniecība, kurās iespējams rezervēt dzīvokli. Tās ir 10 stāvu ēkas ar vairāk kā 70 dzīvokļiem katrā mājā.

 

Dzīvokļi – jūsu jaunā mājvieta

Iedzīvotājiem tiek piedāvāti dažādi studio tipa, 2, 3 vai 4 istabu dzīvokļu plānojumi. Lielākajos dzīvokļos ir arī tādi plānojumi, kuros ir 2 vannasistabas. Te pietiks vietas gan mazām ģimenēm, gan kuplākām ģimenēm ar 3 bērniem. Arī virtuves plānojums ir tāds, lai tas veiksmīgāk iekļautos kopējā viesistabas skatā un neaizņemtu daudz vietas, bet ģimene varētu pavadīt vairāk laika kopā.

 

Apskati dzīvokļus Atvērto durvju dienā!
📅 13. jūlijā
🕤 14:00 – 20:00
📌 Deglava Gleznotāju rezidencē (Rīga, Pļavnieki)
Piesaki savu apmeklējuma laiku šeit: https://forms.office.com/e/cu5w4rmhxc
vai pa tālruni:
+371 24 778 822 (Oskars)
 Atvērto durvju dienā Jūs varat apskatīt demo dzīvokļus jau pabeigtās mājās, aprunāties ar mūsu konsultantiem un ieskatīties, kas notiek jauno māju būvlaukumā.
Veicot rezervāciju Atvērto durvju dienu pasākumā vai pēc tā apmeklējuma, topošie īpašnieki varēs izvēlēties sev kādu no piedāvātajiem vannas istabas flīžu un mājokļa lamināta dizainiem.