Top jauna māja! - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Top jauna māja!

Deglava posti
Deglava posti (2)
Deglava posti (1)

Deglava Gleznotāju rezidencē top vēl viena skaista māja “Dali”, tāpēc aprunājāmies ar pārdošanas un būvniecības komandu, kā darbi rit uz priekšu.

1)Kāpēc tika pieņemts lēmums par 3.kārtas mājas būvniecību?

Kristaps: Lēmums par 3.kārtas būvniecību tika pieņemts, izvērtējot pircēju pieprasījumu pēc dzīvokļiem Deglava Gleznotāju rezidencē. Par cik projekta 2. kārtā 75% dzīvokļu jau ir rezervēti, tad potenciālajiem pircējiem ir ierobežotas iespējas izvēlēties sev vēlamo dzīvokļa plānojumu un stāvu, jo ir dzīvokļu plānojumi, kuri vairs nav pieejami iegādei 2.kārtā. No projekta 3.kārtas pašlaik tiek būvēta tikai viena ēka “Dali”, kurā iegādei pieejams 71 dzīvoklis.

2)Kāda ir pieredze ar pirmajām divām kārtām?

Oskars: Pārdošanas rezultāti ir ļoti labi, visi dzīvokļi projekta 1.kārtā tika norezervēti līdz ēku nodošanai ekspluatācijā. Projekta 2.kārtā pašlaik ir pieejami tikai 25% no dzīvokļiem un priekšā vēl ir visa vasara līdz ēku nodošanai ekspluatācijā.

3)Kāda ir pieredze ar pirmajām divām kārtām?

Oskars: “Dali” ēkai pašlaik notiek pamatu būvniecība. Dzīvokļu pārdošana tika uzsākta jau šī gada martā un pašlaik jau ir norezervēti ap 12% no dzīvokļiem. 3.kārtas “Dali” ēkas pabeigšanas termiņš ir 2025.gada beigas, ēkas karkasa būvniecība tiks pabeigta jau līdz šī gada ziemai.

4)Kādas būtiskākās izmaiņas ir paredzētas, salīdzinājumā ar 1. un 2. kārtas dzīvokļiem?

Oskars: “Dali” ēka būs identiska ar projekta 2.kārtas ēkām. Taču, salīdzinājumā ar projekta 1.kārtu, ir veiktas izmaiņas – ir gan uzlaboti esošie dzīvokļu plānojumi, gan tiek piedāvāts arī pavisam jauns plašs 4 istabu dzīvokļa plānojums. 2. un 3.kārtas pircējiem līdz noteiktam būvniecības termiņam ir iespēja izvēlēties savā dzīvoklī apdari – laminātu un flīzes no piedāvātajiem variantiem. Tādēļ pircējiem labāk ir rezervēt laicīgāk, jo ir gan plašāka dzīvokļu izvēle, gan apdares izvēles iespēja.

5)Kas ir lielākais izaicinājums, īstenojot tik lielu projektu, kā Deglava Gleznotāju rezidence?

Kristaps: Īstenot lielu projektu noteiktajā termiņā ir sarežģīti. Kavējumi vienā posmā var radīt domino efektu, ietekmējot visus turpmākos soļus, tāpēc tas prasa rūpīgu loģistikas plānošanu un pārvaldību, lai projekts tiktu pabeigts termiņā un atbilstoši visiem būvniecības, vides un citiem normatīviem aktiem. Lai projekts noritētu veiksmīgi, ir svarīga efektīva sadarbība starp arhitektiem, inženieriem, celtniekiem, finanšu konsultantiem un citiem profesionāļiem, kā arī ir būtiski nodrošināt, lai visi komandas locekļi ir motivēti un strādā saskaņoti.

Share