Uzsākam nākamo māju būvniecību - Deglava Rezidence
 

Jaunumi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Uzsākam nākamo māju būvniecību

Nekustamo īpašumu projektā Deglava Gleznotāju rezidencē, Rīgā, Pļavniekos, uzsāk nākamo 2 daudzdzīvokļu māju būvniecību, kurā būs 142 jauni dzīvokļi Rīgas iedzīvotājiem ar kopējo platību 8250 m2. Rietumu Banka ir piešķīrusi 8 miljonu aizdevumu attīstītājam “Electra Group”, turpinot atbalstu projekta realizācijai. Jau tagad būvniecības laukums ir ierobežots ar žogu, kā arī tiek atvesta smagā tehnika.
Aprīļa beigās projekts ir ieguvis apliecinājumu par projektēšanas nosacījumu izpildi, kas iezīmē būtisku projektēšanas posma noslēguma punktu, kā arī būvniecības procesa uzsākšanu. Tālāk projekts tiks nodots būvnieka SIA “Monum” rokās, kas rūpēsies par sekmīgu celtniecības norisi, lai varam nodot dzīvokļus jaunajiem īpašniekiem.

Kā ziņo Deglava Gleznotāju rezidences vecākais pārdošanas speciālists Oskars Lubavs, jau šobrīd 2. kārtā no 142 plānotajiem dzīvokļiem 60% ir rezervēti. “Cilvēkiem joprojām ir interese par nekustamo īpašumu Rīgā, jo piedāvājumu skaits guļamrajonos nav liels. Bankas jaunajiem projektiem piedāvā īpašus aizdevuma nosacījumus, kas, ņemot vērā Euribor likmju pieaugumu, ir būtisks ikmēneša kredīta maksājumu atvieglojums. Savukārt, siltumenerģijas maksājumi ziemā ir veicinājuši cilvēku izvēli par labu jauniem energoefektīviem dzīvokļiem.”

“Deglava Gleznotāju rezidence” ir 6 daudzstāvu māju komplekss, kas sadalīts 3 kārtās. Pirmās kārtas mājas jau ir pārdotas un iedzīvotāji ir ievākušies. Pēc pagājušā gada Zemesgrāmatas datiem Deglava Gleznotāju rezidences projekts bija 5. populārākais projekts pēc kopējā darījumu skaita, kopā sasniedzot 97 darījumus.

Projektu realizē starptautisks uzņēmums Electra Group, kuru Latvijā pārstāv uzņēmums Kopuzņēmums SIA Unico. Projekta būvnieks ir SIA Monum, Deglava Gleznotāju rezidences nekustamo īpašumu projekts atrodas Rīgā, Pļavnieku apkaimē.

Share